Is veel meer dan een gewoon muesli. Het is een graan- en melassevrije voermix die speciaal is ontwikkeld om de zelfhelende kracht en vitaliteit van je paard te ondersteunen. Met een unieke samenstelling van 11 verschillende kruiden, met hoogwaardige ruwe vezels en essentiële omega-3-vetzuren biedt het een natuurlijke alles-in-één-voeding.
- 11-kruidenmix: Bevat o.a. brandnetel, paardenbloem en goudsbloem ter ondersteuning van lever, nieren en immuunsysteem.
- Metabolisme-veilige Zonder granen en melasse, met slechts 9% suiker en zetmeel.
- Super geconcentreerd Bevat alle belangrijke vitaminen en mineralen (gechelateerd) voor een optimale opname.
- Prebiotisch effect: Bevordert een gezonde darmflora met hoogwaardige vezels en gist.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne / Timotee / Appelpulp / Lijnzaadschroot / Sojaolie / Kruidenmengsel (11 kruiden waaronder salie, brandnetel, paardenbloem, goudsbloem) / Wortelvlokken / Erwtenvlokken / Zonnebloemextractie""". |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 9,5 MJ/kg |
| Energie (ME) | 7,8 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 13.5 % |
| Ruw vet | 6.5 % |
| Ruwe celstof | 24.0 % |
| Suiker | 4.5 % |
| Sterkte | 4.5 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Type paard | Elke dag mengen |
|---|---|
| Behoud / Geen werk | ongeveer 170 g |
| Licht werk | ongeveer 250 gram |
Let op: Omdat Care4Life veel mineralen bevat, dek je met kleine hoeveelheden al de dagelijkse behoefte.
Pavo Care4Life | De structuurrijke 11-kruiden-muesli
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: paarden met een gevoelige stofwisseling • Algehele gezondheid • Graan- & melassevrij • Kruidenkuur De natuur in de voederbak – voor vitaliteit en een sterk immuunsysteem.Is veel meer [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,37 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo Care4Life | De structuurrijke 11-kruiden-muesli
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: paarden met een gevoelige stofwisseling • Algehele gezondheid • Graan- & melassevrij • Kruidenkuur De natuur in de voederbak – voor vitaliteit en een sterk immuunsysteem.Is veel meer [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,37 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Is veel meer dan een gewoon muesli. Het is een graan- en melassevrije voermix die speciaal is ontwikkeld om de zelfhelende kracht en vitaliteit van je paard te ondersteunen. Met een unieke samenstelling van 11 verschillende kruiden, met hoogwaardige ruwe vezels en essentiële omega-3-vetzuren biedt het een natuurlijke alles-in-één-voeding.
- 11-kruidenmix: Bevat o.a. brandnetel, paardenbloem en goudsbloem ter ondersteuning van lever, nieren en immuunsysteem.
- Metabolisme-veilige Zonder granen en melasse, met slechts 9% suiker en zetmeel.
- Super geconcentreerd Bevat alle belangrijke vitaminen en mineralen (gechelateerd) voor een optimale opname.
- Prebiotisch effect: Bevordert een gezonde darmflora met hoogwaardige vezels en gist.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne / Timotee / Appelpulp / Lijnzaadschroot / Sojaolie / Kruidenmengsel (11 kruiden waaronder salie, brandnetel, paardenbloem, goudsbloem) / Wortelvlokken / Erwtenvlokken / Zonnebloemextractie""". |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 9,5 MJ/kg |
| Energie (ME) | 7,8 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 13.5 % |
| Ruw vet | 6.5 % |
| Ruwe celstof | 24.0 % |
| Suiker | 4.5 % |
| Sterkte | 4.5 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Type paard | Elke dag mengen |
|---|---|
| Behoud / Geen werk | ongeveer 170 g |
| Licht werk | ongeveer 250 gram |
Let op: Omdat Care4Life veel mineralen bevat, dek je met kleine hoeveelheden al de dagelijkse behoefte.
Gerelateerde producten
18,26 €
incl. 3% BTW
19,41 €
incl. 3% BTW
21,96 €
incl. 3% BTW
24,12 €
incl. 3% BTW
23,24 €
incl. 3% BTW




















