Dit is het ideale basisvoer voor paarden die regelmatig sporten. Of het nu dressuur, springen of eventing is - deze brokken leveren de nodige energie uit hoogwaardige graanbronnen, zonder het paard „te wild“ te maken.
- Veelzijdige Energie: Een goede balans tussen kracht en vezels voor constante uithouding.
- Heel open: De beste verteerbaarheid zorgt voor een maximale energieopname.
- Spier- en zenuwondersteuning: Met extra magnesium en vitamine E voor soepele spieren en een rustige focus.
- Kompakte vitaliteit: Volledig gemineraliseerd en gevitamineerd voor de dagelijkse topprestaties.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Gerst / Tarwemeel / Tarwe / Luzerne / Mais / Rietmelasse / Sojaolie / Calciumcarbonaat / Natriumchloride / Magnesiumoxide / Monocalciumfosfaat. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 12,2 MJ/kg |
| Energie (ME) | 10,4 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 12.5 % |
| Ruw vet | 4.5 % |
| Ruwe celstof | 9.5 % |
| Ruwe as | 8.0 % |
| Sterkte | 33.0 % |
| Suiker | 5.0 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Prestatieviveau | Elke dag mengen |
|---|---|
| Gemiddeld werk | ongeveer 450 g |
| Hard werken | ongeveer 600 gram |
Bijvoorbeeld: een paard van 600 kg dat gemiddeld werkt, krijgt ongeveer 2,7 kg Pavo AllSports per dag.
Pavo AllSports | De allround kracht voor sportpaarden
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: Sportpaarden van alle disciplines • Gemiddelde arbeid • Spierondersteuning • Maximale verteerbaarheid Constante prestaties en krachtige uitstraling voor sportpaarden. Dit is het ideale basisvoer voor paarden in [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,10 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo AllSports | De allround kracht voor sportpaarden
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: Sportpaarden van alle disciplines • Gemiddelde arbeid • Spierondersteuning • Maximale verteerbaarheid Constante prestaties en krachtige uitstraling voor sportpaarden. Dit is het ideale basisvoer voor paarden in [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,10 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit is het ideale basisvoer voor paarden die regelmatig sporten. Of het nu dressuur, springen of eventing is - deze brokken leveren de nodige energie uit hoogwaardige graanbronnen, zonder het paard „te wild“ te maken.
- Veelzijdige Energie: Een goede balans tussen kracht en vezels voor constante uithouding.
- Heel open: De beste verteerbaarheid zorgt voor een maximale energieopname.
- Spier- en zenuwondersteuning: Met extra magnesium en vitamine E voor soepele spieren en een rustige focus.
- Kompakte vitaliteit: Volledig gemineraliseerd en gevitamineerd voor de dagelijkse topprestaties.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Gerst / Tarwemeel / Tarwe / Luzerne / Mais / Rietmelasse / Sojaolie / Calciumcarbonaat / Natriumchloride / Magnesiumoxide / Monocalciumfosfaat. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 12,2 MJ/kg |
| Energie (ME) | 10,4 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 12.5 % |
| Ruw vet | 4.5 % |
| Ruwe celstof | 9.5 % |
| Ruwe as | 8.0 % |
| Sterkte | 33.0 % |
| Suiker | 5.0 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Prestatieviveau | Elke dag mengen |
|---|---|
| Gemiddeld werk | ongeveer 450 g |
| Hard werken | ongeveer 600 gram |
Bijvoorbeeld: een paard van 600 kg dat gemiddeld werkt, krijgt ongeveer 2,7 kg Pavo AllSports per dag.
Gerelateerde producten
35,23 €
incl. 3% BTW
23,24 €
incl. 3% BTW
26,17 €
incl. 3% BTW
36,36 €
incl. 3% BTW
19,90 €
incl. 3% BTW






















