Combineer alle voordelen van het beproefde seniorenvoer met een recept zonder granen en melasse. Het is speciaal ontwikkeld voor oudere paarden die gevoelig zijn voor suiker en zetmeel, of waarbij een graanvrije voeding de voorkeur heeft vanwege metabole problemen (zoals PPID/Cushing) of maageprikkeligheid.
- 100% Graanvrij: Licht voor je stofwisseling en ideaal voor senioren met een gevoelige maag.
- Spierbehoud Goede aminozuren ondersteunen je bovenlijn en gaan slijtage tegen als je ouder wordt.
- Stofwisselingsvriendelijk Super laag in suiker en zetmeel – perfect afgestemd op de behoeften van oudere paarden.
- Tandvriendelijk De gestructureerde muesli is makkelijk te kauwen en kan, indien nodig, als pap (geweekt) gegeven worden.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Timoteegras / Luzerne / Appelpulp / Soja-extractiekoek (gestoomd) / Lijnkoek / Sojaolie / Lijnolie / Zonnebloem-extractiekoek / Calciumcarbonaat / Natriumchloride / Wortelvlokken. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 10,5 MJ/kg |
| Energie (ME) | 8,8 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 15.5 % |
| Ruw vet | 6.5 % |
| Ruwe celstof | 22.0 % |
| Ruwe as | 9.5 % |
| Suiker | 5.0 % |
| Sterkte | 3.5 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Staat / Prestaties | Elke dag mengen |
|---|---|
| Behoud / Geen werk | ongeveer 300 gram |
| Opbouw van stoffen / Medium werk | ongeveer 450 g |
Tip bij gebitsproblemen: Pavo 18Plus Sensitive kan droog of geweekt (1:1 met water) gevoerd worden. Een maatbeker bevat ca. 0.45 kg (het is namelijk lichter dan granen door de vezels).
Pavo 18Plus Sensitive | Graanvrije vitaliteit voor senioren
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: Paarden vanaf 18 jaar • Graanvrije voeding • Gevoelige maag en stofwisseling • Gebitsproblemen De zachte oplossing voor de veeleisende senior. Combineert alle voordelen van de bewezen [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,51 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo 18Plus Sensitive | Graanvrije vitaliteit voor senioren
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: Paarden vanaf 18 jaar • Graanvrije voeding • Gevoelige maag en stofwisseling • Gebitsproblemen De zachte oplossing voor de veeleisende senior. Combineert alle voordelen van de bewezen [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,51 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Combineer alle voordelen van het beproefde seniorenvoer met een recept zonder granen en melasse. Het is speciaal ontwikkeld voor oudere paarden die gevoelig zijn voor suiker en zetmeel, of waarbij een graanvrije voeding de voorkeur heeft vanwege metabole problemen (zoals PPID/Cushing) of maageprikkeligheid.
- 100% Graanvrij: Licht voor je stofwisseling en ideaal voor senioren met een gevoelige maag.
- Spierbehoud Goede aminozuren ondersteunen je bovenlijn en gaan slijtage tegen als je ouder wordt.
- Stofwisselingsvriendelijk Super laag in suiker en zetmeel – perfect afgestemd op de behoeften van oudere paarden.
- Tandvriendelijk De gestructureerde muesli is makkelijk te kauwen en kan, indien nodig, als pap (geweekt) gegeven worden.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Timoteegras / Luzerne / Appelpulp / Soja-extractiekoek (gestoomd) / Lijnkoek / Sojaolie / Lijnolie / Zonnebloem-extractiekoek / Calciumcarbonaat / Natriumchloride / Wortelvlokken. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 10,5 MJ/kg |
| Energie (ME) | 8,8 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 15.5 % |
| Ruw vet | 6.5 % |
| Ruwe celstof | 22.0 % |
| Ruwe as | 9.5 % |
| Suiker | 5.0 % |
| Sterkte | 3.5 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Staat / Prestaties | Elke dag mengen |
|---|---|
| Behoud / Geen werk | ongeveer 300 gram |
| Opbouw van stoffen / Medium werk | ongeveer 450 g |
Tip bij gebitsproblemen: Pavo 18Plus Sensitive kan droog of geweekt (1:1 met water) gevoerd worden. Een maatbeker bevat ca. 0.45 kg (het is namelijk lichter dan granen door de vezels).
Gerelateerde producten
36,36 €
incl. 3% BTW
21,32 €
incl. 3% BTW
30,85 €
incl. 3% BTW
23,24 €
incl. 3% BTW
16,16 €
incl. 3% BTW





















