Een hoogwaardig gereinigde zwarte haver, die zich kenmerkt door zijn uitstekende verteerbaarheid en zuiverheid. In de paardenvoeding wordt zwarte haver vaak verkozen, omdat er gezegd wordt dat het paarden prestatiebereid, maar toch gefocust houdt. Het levert snel beschikbare energie voor topprestaties.
- Hoge verteerbaarheid: Zwarte haver heeft een iets hoger vetgehalte dan gele haver en levert uitstekende energie.
- Stofvrij Meervoudig gereinigde kwaliteit spaart de longen van je paard.
- Individuele kracht Ideaal om je energieniveau op te krikken voor toernooien of intensieve trainingen.
- Lekker Wordt door de hoge kwaliteit van bijna alle paarden erg graag gegeten.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| 100% Zwarte haver (gezuiverd). |
| Analytische componenten | Hoeveelheid (ca.) |
|---|---|
| Ruw eiwit | 11,5 % |
| Ruw vet | 5,5 % |
| Ruwe celstof | 10,0 % |
| Sterkte | 38,0 % |
| Energie (DE) | 12,2 MJ/kg |
Voedingsadvies
| Toepassingsgebied | Elke dag mengen |
|---|---|
| Aanvulling op het complete voer | 0,5 kg – 2,0 kg (afhankelijk van de klus) |
| Maximale hoeveelheid | Niet meer dan 1,0 kg per maaltijd |
Belangrijk: Omdat haver een enkelvoudig voeder is, moet bij hogere hoeveelheden worden gelet op voldoende mineralisering (bijvoorbeeld met Pavo Vital). Een maatbeker bevat ongeveer 0,5 kg haver.
Pavo Zwarte Haver | Scherpe Premium Kwaliteit Zwarte Haver
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: sportpaarden • temperamentvolle prestaties • aanvulling op krachtvoer • enkelvoudig voer De traditionele energiebron voor de hoogste eisen. Dit is een hoogwaardig gezuiverde zwarte haver, die zich onderscheidt door zijn [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 0,98 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo Zwarte Haver | Scherpe Premium Kwaliteit Zwarte Haver
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: sportpaarden • temperamentvolle prestaties • aanvulling op krachtvoer • enkelvoudig voer De traditionele energiebron voor de hoogste eisen. Dit is een hoogwaardig gezuiverde zwarte haver, die zich onderscheidt door zijn [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 0,98 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Een hoogwaardig gereinigde zwarte haver, die zich kenmerkt door zijn uitstekende verteerbaarheid en zuiverheid. In de paardenvoeding wordt zwarte haver vaak verkozen, omdat er gezegd wordt dat het paarden prestatiebereid, maar toch gefocust houdt. Het levert snel beschikbare energie voor topprestaties.
- Hoge verteerbaarheid: Zwarte haver heeft een iets hoger vetgehalte dan gele haver en levert uitstekende energie.
- Stofvrij Meervoudig gereinigde kwaliteit spaart de longen van je paard.
- Individuele kracht Ideaal om je energieniveau op te krikken voor toernooien of intensieve trainingen.
- Lekker Wordt door de hoge kwaliteit van bijna alle paarden erg graag gegeten.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| 100% Zwarte haver (gezuiverd). |
| Analytische componenten | Hoeveelheid (ca.) |
|---|---|
| Ruw eiwit | 11,5 % |
| Ruw vet | 5,5 % |
| Ruwe celstof | 10,0 % |
| Sterkte | 38,0 % |
| Energie (DE) | 12,2 MJ/kg |
Voedingsadvies
| Toepassingsgebied | Elke dag mengen |
|---|---|
| Aanvulling op het complete voer | 0,5 kg – 2,0 kg (afhankelijk van de klus) |
| Maximale hoeveelheid | Niet meer dan 1,0 kg per maaltijd |
Belangrijk: Omdat haver een enkelvoudig voeder is, moet bij hogere hoeveelheden worden gelet op voldoende mineralisering (bijvoorbeeld met Pavo Vital). Een maatbeker bevat ongeveer 0,5 kg haver.
Gerelateerde producten
30,85 €
incl. 3% BTW
24,27 €
incl. 3% BTW
23,83 €
incl. 3% BTW
van 13,39 €
incl. btw
19,90 €
incl. 3% BTW





















