Super voor: IJslandse paarden • Sterke rassen • Sportprestatie • Super gefocust
Maximale energie voor de ovalbaan en pittige training.
Een hoog geconcentreerd sportvoer, speciaal afgestemd op de behoeftes van IJslandse paarden en andere robuuste paarden die gemiddeld tot zwaar sporten. Omdat dit soort rassen vaak makkelijk aankomen, maar enorme kracht nodig hebben voor tölt en telgang, combineert dit voer waardevolle Klaar om te vertrekken voor langdurige uithouding met snel beschikbare energie uit gepofte granen.
Een hoog geconcentreerd sportvoer, speciaal afgestemd op de behoeftes van IJslandse paarden en andere robuuste paarden die gemiddeld tot zwaar sporten. Omdat dit soort rassen vaak makkelijk aankomen, maar enorme kracht nodig hebben voor tölt en telgang, combineert dit voer waardevolle Klaar om te vertrekken voor langdurige uithouding met snel beschikbare energie uit gepofte granen.
Met de extreem hoge concentratie aan vitaminen en sporenelementen dekken kleine hoeveelheden voer de volledige dagelijkse behoefte al. Dit voorkomt ongewenste gewichtstoename, terwijl je paard tegelijkertijd de nodige energie en spierondersteuning voor topprestaties krijgt.
Waarom zou je dit spul gebruiken?
- Kracht & Uithoudingsvermogen: Combinatie van snelle energie voor Tölt/Pass en langzame energie (rijstzemelen) voor uithoudingsvermogen.
- Spierondersteuning: Goede eiwitten helpen bij het opbouwen van spieren en ondersteunen het herstel.
- Weinig voer. Door de hoge concentratie worden vitaminen gedekt zonder te veel calorieën toe te voegen.
- Gezonde spijsvertering: Bevat prebiotica en lijnzaad(-olie) voor een stabiele darm en een glanzende vacht.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne, tarwegriesmeel, speltzemelen, rijstzemelen (warmtebehandeld), sojaschroot (gestoomd), rietmelasse, lijnzaadolie. |
| Voedingsstoffengehalte | Hoeveelheid |
|---|---|
| Ruw eiwit | 14,3 % |
| Ruw vet | 8,3 % |
| Ruwe celstof | 13,0 % |
| Ruwe as | 10,1 % |
| Sterkte | 18,0 % |
| Suiker | 5,7 % |
| Omega-3 vetzuren | 14,5 gram per kilo |
| Toevoegingen per kg | Hoeveelheid |
|---|---|
| Vitamine A | 21.210 IE |
| Vitamine D3 | 3.535 IE |
| Vitamine E (totaal) | 502 IE |
| D-biotine (vitamine B8) | 742 mcg |
| Koper (anorganisch + organisch) | 91 mg |
| Zink (anorganisch + organisch) | 364 mg |
Voedingsadvies
| Werkdruk | Dagelijkse hoeveelheid (paard 400kg) |
|---|---|
| redelijk veel werk | 1 kilo |
| Hard werken | 1,3 kilo |
Pavo EasyPower | De sportmuesli voor IJslanders & robuuste rassen
Categorieën: Muesli, Goederen in zakken, 1,50 of 3 € korting per zak, Sport + Prestaties, Paardenvoer
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: IJslandse paarden • Robuuste rassen • Sportprestaties • Zeer geconcentreerd Maximale energie voor de ovale baan en zware trainingen. Is een zeer geconcentreerde sportmuesli die precies is afgestemd op de speciale behoeften [...]
22,86 €
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,52 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit product delen?
Pavo EasyPower | De sportmuesli voor IJslanders & robuuste rassen
Categorieën: Muesli, Goederen in zakken, 1,50 of 3 € korting per zak, Sport + Prestaties, Paardenvoer
22,86 €
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: IJslandse paarden • Robuuste rassen • Sportprestaties • Zeer geconcentreerd Maximale energie voor de ovale baan en zware trainingen. Is een zeer geconcentreerde sportmuesli die precies is afgestemd op de speciale behoeften [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,52 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit product delen?
Super voor: IJslandse paarden • Sterke rassen • Sportprestatie • Super gefocust
Maximale energie voor de ovalbaan en pittige training.
Een hoog geconcentreerd sportvoer, speciaal afgestemd op de behoeftes van IJslandse paarden en andere robuuste paarden die gemiddeld tot zwaar sporten. Omdat dit soort rassen vaak makkelijk aankomen, maar enorme kracht nodig hebben voor tölt en telgang, combineert dit voer waardevolle Klaar om te vertrekken voor langdurige uithouding met snel beschikbare energie uit gepofte granen.
Een hoog geconcentreerd sportvoer, speciaal afgestemd op de behoeftes van IJslandse paarden en andere robuuste paarden die gemiddeld tot zwaar sporten. Omdat dit soort rassen vaak makkelijk aankomen, maar enorme kracht nodig hebben voor tölt en telgang, combineert dit voer waardevolle Klaar om te vertrekken voor langdurige uithouding met snel beschikbare energie uit gepofte granen.
Met de extreem hoge concentratie aan vitaminen en sporenelementen dekken kleine hoeveelheden voer de volledige dagelijkse behoefte al. Dit voorkomt ongewenste gewichtstoename, terwijl je paard tegelijkertijd de nodige energie en spierondersteuning voor topprestaties krijgt.
Waarom zou je dit spul gebruiken?
- Kracht & Uithoudingsvermogen: Combinatie van snelle energie voor Tölt/Pass en langzame energie (rijstzemelen) voor uithoudingsvermogen.
- Spierondersteuning: Goede eiwitten helpen bij het opbouwen van spieren en ondersteunen het herstel.
- Weinig voer. Door de hoge concentratie worden vitaminen gedekt zonder te veel calorieën toe te voegen.
- Gezonde spijsvertering: Bevat prebiotica en lijnzaad(-olie) voor een stabiele darm en een glanzende vacht.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne, tarwegriesmeel, speltzemelen, rijstzemelen (warmtebehandeld), sojaschroot (gestoomd), rietmelasse, lijnzaadolie. |
| Voedingsstoffengehalte | Hoeveelheid |
|---|---|
| Ruw eiwit | 14,3 % |
| Ruw vet | 8,3 % |
| Ruwe celstof | 13,0 % |
| Ruwe as | 10,1 % |
| Sterkte | 18,0 % |
| Suiker | 5,7 % |
| Omega-3 vetzuren | 14,5 gram per kilo |
| Toevoegingen per kg | Hoeveelheid |
|---|---|
| Vitamine A | 21.210 IE |
| Vitamine D3 | 3.535 IE |
| Vitamine E (totaal) | 502 IE |
| D-biotine (vitamine B8) | 742 mcg |
| Koper (anorganisch + organisch) | 91 mg |
| Zink (anorganisch + organisch) | 364 mg |
Voedingsadvies
| Werkdruk | Dagelijkse hoeveelheid (paard 400kg) |
|---|---|
| redelijk veel werk | 1 kilo |
| Hard werken | 1,3 kilo |
Gerelateerde producten
18,26 €
incl. 3% BTW
van 13,39 €
incl. btw
35,23 €
incl. 3% BTW
36,36 €
incl. 3% BTW
30,85 €
incl. 3% BTW






















