Super voor: Makkelijke eters • Metabolisme-balans • Granen en melassevrij • Weinig energie
Die gezonde lichtheid voor recreatiepaarden en robuuste rassen.
Een vezelrijk muesli speciaal ontwikkeld voor paarden die weinig tot geen arbeid verrichten. Aangezien veel van deze paarden gevoelig zijn voor overgewicht of stofwisselingsproblemen, is dit voer Volledig graan- en melassevrij en bevat extreem weinig suiker en zetmeel.
Een vezelrijk muesli speciaal ontwikkeld voor paarden die weinig tot geen arbeid verrichten. Aangezien veel van deze paarden gevoelig zijn voor overgewicht of stofwisselingsproblemen, is dit voer Volledig graan- en melassevrij en bevat extreem weinig suiker en zetmeel.
Ondanks de lage energiedichtheid levert het een sterk geconcentreerde hoeveelheid van alle belangrijke vitaminen en mineralen, waardoor kleine voerhoeveelheden al aan de dagelijkse behoefte voldoen. De aanwezige plantaardige vezels en prebiotica stimuleren de kauwactiviteit en ondersteunen een gezonde spijsvertering.
Waarom zou je dit spul gebruiken?
Stofwisselingsondersteuning: Ideaal bij hoefbevangenheid, Cushing (PPID) of PSSM door het zeer lage suikergehalte.
- Geen graan & melasse: Voorkomt „opvliegers“ en onnodige gewichtstoename.
- Hoog vezelgehalte: Dat kauwen bevordert de speekselaanmaak en zorgt voor een gezonde spijsvertering.
- Essentiële zorg: Extra hoge concentratie aan zink, koper, selenium en biotine voor vacht en hoeven.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Hooivlokken, appelpulp (gedroogd), luzerne, lijnzaadolie, wortelvlokken, tarwestro, appel (gedroogd), kruidenmix, gedroogde rode biet, calciumcarbonaat, natriumchloride (zout). |
| Voedingsstoffengehalte | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 9,1 MJ/kg |
| Energie (ME) | 7,7 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 9.5 % |
| Ruw vet | 4.3 % |
| Ruwe celstof | 25.6 % |
| Ruwe as | 10 % |
| Sterkte | 2.3 % |
| Suiker | 7 % |
| Calcium | 1.26 % |
| Fosfor | 0.25 % |
| Magnesium | 0.15 % |
| Natrium | 0.27 % |
| Vitamine & Co. | Hoeveelheid |
|---|---|
| Vitamine A | 3.125 IE |
| Vitamine D3 | 4.375 IE |
| Vitamine E (totaal) | 750 IE |
| Vitamine C | 625 mg |
| Vitamine B1 | 50 mg |
| Vitamine B2 | 50 mg |
| Vitamine B6 | 31 mg |
| D-biotine (B8) | 2.500 mcg |
| Foliumzuur (B11) | 28 mg |
| Niacinamide | 131 mg |
| Pantotheenzuur | 50 mg |
| Choline | 110 mg |
| Sporenelementen | Hoeveelheid | Vorm |
|---|---|---|
| Jodium (3b202) | 4 mg | Anorganisch |
| Koper (3b409) | 100 mg | Anorganisch |
| Mangaan (3b503) | 187 mg | Anorganisch |
| Mangaan (3b505) | 63 mg | Biologisch |
| Selenium (3b801) | 0,3 mg | Anorganisch |
| Selenium (3b811) | 0,95 mg | Biologisch |
| Zink (3b609) | 313 mg | Anorganisch |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Prestatieviveau | Dagelijkse hoeveelheid |
|---|---|
| Behoud / Geen werk | 150 g |
| Licht werk | 200 g |
Pavo EasyMix | Graanvrij & suikerarm vezelbrok
Categorieën: Muesli, Ruwvoer, Graanvrij, Goederen in zakken, 1,50 of 3 € korting per zak, Paardenvoer
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: paarden die snel aankomen • Evenwichtige stofwisseling • Zonder granen en melasse • Laag energiegehalte Gezonde lichtheid voor recreatiepaarden en robuuste rassen. Het is een structuurrijke en vezelrijke muesli die [...]
25,86 €
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,72 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit product delen?
Pavo EasyMix | Graanvrij & suikerarm vezelbrok
Categorieën: Muesli, Ruwvoer, Graanvrij, Goederen in zakken, 1,50 of 3 € korting per zak, Paardenvoer
25,86 €
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: paarden die snel aankomen • Evenwichtige stofwisseling • Zonder granen en melasse • Laag energiegehalte Gezonde lichtheid voor recreatiepaarden en robuuste rassen. Het is een structuurrijke en vezelrijke muesli die [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,72 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit product delen?
Super voor: Makkelijke eters • Metabolisme-balans • Granen en melassevrij • Weinig energie
Die gezonde lichtheid voor recreatiepaarden en robuuste rassen.
Een vezelrijk muesli speciaal ontwikkeld voor paarden die weinig tot geen arbeid verrichten. Aangezien veel van deze paarden gevoelig zijn voor overgewicht of stofwisselingsproblemen, is dit voer Volledig graan- en melassevrij en bevat extreem weinig suiker en zetmeel.
Een vezelrijk muesli speciaal ontwikkeld voor paarden die weinig tot geen arbeid verrichten. Aangezien veel van deze paarden gevoelig zijn voor overgewicht of stofwisselingsproblemen, is dit voer Volledig graan- en melassevrij en bevat extreem weinig suiker en zetmeel.
Ondanks de lage energiedichtheid levert het een sterk geconcentreerde hoeveelheid van alle belangrijke vitaminen en mineralen, waardoor kleine voerhoeveelheden al aan de dagelijkse behoefte voldoen. De aanwezige plantaardige vezels en prebiotica stimuleren de kauwactiviteit en ondersteunen een gezonde spijsvertering.
Waarom zou je dit spul gebruiken?
Stofwisselingsondersteuning: Ideaal bij hoefbevangenheid, Cushing (PPID) of PSSM door het zeer lage suikergehalte.
- Geen graan & melasse: Voorkomt „opvliegers“ en onnodige gewichtstoename.
- Hoog vezelgehalte: Dat kauwen bevordert de speekselaanmaak en zorgt voor een gezonde spijsvertering.
- Essentiële zorg: Extra hoge concentratie aan zink, koper, selenium en biotine voor vacht en hoeven.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Hooivlokken, appelpulp (gedroogd), luzerne, lijnzaadolie, wortelvlokken, tarwestro, appel (gedroogd), kruidenmix, gedroogde rode biet, calciumcarbonaat, natriumchloride (zout). |
| Voedingsstoffengehalte | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 9,1 MJ/kg |
| Energie (ME) | 7,7 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 9.5 % |
| Ruw vet | 4.3 % |
| Ruwe celstof | 25.6 % |
| Ruwe as | 10 % |
| Sterkte | 2.3 % |
| Suiker | 7 % |
| Calcium | 1.26 % |
| Fosfor | 0.25 % |
| Magnesium | 0.15 % |
| Natrium | 0.27 % |
| Vitamine & Co. | Hoeveelheid |
|---|---|
| Vitamine A | 3.125 IE |
| Vitamine D3 | 4.375 IE |
| Vitamine E (totaal) | 750 IE |
| Vitamine C | 625 mg |
| Vitamine B1 | 50 mg |
| Vitamine B2 | 50 mg |
| Vitamine B6 | 31 mg |
| D-biotine (B8) | 2.500 mcg |
| Foliumzuur (B11) | 28 mg |
| Niacinamide | 131 mg |
| Pantotheenzuur | 50 mg |
| Choline | 110 mg |
| Sporenelementen | Hoeveelheid | Vorm |
|---|---|---|
| Jodium (3b202) | 4 mg | Anorganisch |
| Koper (3b409) | 100 mg | Anorganisch |
| Mangaan (3b503) | 187 mg | Anorganisch |
| Mangaan (3b505) | 63 mg | Biologisch |
| Selenium (3b801) | 0,3 mg | Anorganisch |
| Selenium (3b811) | 0,95 mg | Biologisch |
| Zink (3b609) | 313 mg | Anorganisch |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Prestatieviveau | Dagelijkse hoeveelheid |
|---|---|
| Behoud / Geen werk | 150 g |
| Licht werk | 200 g |
Gerelateerde producten
7,02 €
incl. 3% BTW
36,36 €
incl. 3% BTW
22,60 €
incl. 3% BTW
30,85 €
incl. 3% BTW
21,96 €
incl. 3% BTW






















