Ben Topkwaliteit ruwvoerpellets van meer dan 60 verschillende grassen en kruiden uit de uitlopers van de Alpen. Ze bieden een constante voederkwaliteit en zijn de ideale oplossing voor paarden die vanwege ademhalingsproblemen (stofallergie) of gebitsproblemen geen gewoon hooi kunnen eten.
- Stofvrij en hygiënisch: Ideaal voor allergielijders en paarden met gevoelige luchtwegen.
- Soortrijk Bevat het beste van meer dan 60 verschillende grassen en kruiden.
- Tandvriendelijk Kan geweekt worden als geweekte hooi, perfect voor ouderen.
- Altijd hoge kwaliteit Een zekere voedingsbron, ongeacht oogstschommelingen bij hooi.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Gemaaid en versnipperd gras en kruidenmengsel (voorzichtig gedroogd en geperst). Bevat meer dan 60 verschillende grassen en kruiden. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 8,4 MJ/kg |
| Energie (ME) | 7,0 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 10.0 % |
| Ruw vet | 2.0 % |
| Ruwe celstof | 26.0 % |
| Ruwe as | 9.0 % |
| Suiker | 8.0 % |
| Sterkte | 1.5 % |
Voedingsadvies (per dag)
| Toepassing | Maximale hoeveelheid |
|---|---|
| Als aanvulling op het hooi | ongeveer 0,5 kg – 1,0 kg per 100 kg lichaamsgewicht |
| Als volledige vervanging van het loon | ongeveer 1,2 kg – 1,5 kg per 100 kg lichaamsgewicht |
Tip: Bij gulzige eters, oudere paarden of paarden met risico op slokdarmverstopping, raden we sterk aan om het hooi te weken (verhouding 1:2 met water). Eén maatbeker is ongeveer 0,6 kg.
Pavo FibreNuggets | De hoogwaardige hooi-vervanger in pelletvorm
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: hooi vervanger bij stofallergie • gebitsproblemen • opwaarderen van het ruwvoer • geweekt voer De schone en voedzame alternatief voor hooi. Het zijn hoogwaardige ruwvoer-brokjes uit meer dan 60 verschillende [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,19 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo FibreNuggets | De hoogwaardige hooi-vervanger in pelletvorm
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: hooi vervanger bij stofallergie • gebitsproblemen • opwaarderen van het ruwvoer • geweekt voer De schone en voedzame alternatief voor hooi. Het zijn hoogwaardige ruwvoer-brokjes uit meer dan 60 verschillende [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,19 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Ben Topkwaliteit ruwvoerpellets van meer dan 60 verschillende grassen en kruiden uit de uitlopers van de Alpen. Ze bieden een constante voederkwaliteit en zijn de ideale oplossing voor paarden die vanwege ademhalingsproblemen (stofallergie) of gebitsproblemen geen gewoon hooi kunnen eten.
- Stofvrij en hygiënisch: Ideaal voor allergielijders en paarden met gevoelige luchtwegen.
- Soortrijk Bevat het beste van meer dan 60 verschillende grassen en kruiden.
- Tandvriendelijk Kan geweekt worden als geweekte hooi, perfect voor ouderen.
- Altijd hoge kwaliteit Een zekere voedingsbron, ongeacht oogstschommelingen bij hooi.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Gemaaid en versnipperd gras en kruidenmengsel (voorzichtig gedroogd en geperst). Bevat meer dan 60 verschillende grassen en kruiden. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 8,4 MJ/kg |
| Energie (ME) | 7,0 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 10.0 % |
| Ruw vet | 2.0 % |
| Ruwe celstof | 26.0 % |
| Ruwe as | 9.0 % |
| Suiker | 8.0 % |
| Sterkte | 1.5 % |
Voedingsadvies (per dag)
| Toepassing | Maximale hoeveelheid |
|---|---|
| Als aanvulling op het hooi | ongeveer 0,5 kg – 1,0 kg per 100 kg lichaamsgewicht |
| Als volledige vervanging van het loon | ongeveer 1,2 kg – 1,5 kg per 100 kg lichaamsgewicht |
Tip: Bij gulzige eters, oudere paarden of paarden met risico op slokdarmverstopping, raden we sterk aan om het hooi te weken (verhouding 1:2 met water). Eén maatbeker is ongeveer 0,6 kg.
Gerelateerde producten
24,27 €
incl. 3% BTW
16,16 €
incl. 3% BTW
38,32 €
incl. 3% BTW
6,82 €
incl. 3% BTW
25,75 €
incl. 3% BTW






















