Een hoogwaardige mix van verschillende ruwvoercomponenten, speciaal ontwikkeld om onder het krachtvoer (muesli of brokken) te mengen. De grove structuur dwingt het paard om langzamer te eten en tot drie keer zoveel kauwen.
- Eet langer! Voorkomt slokdarmverstopping van krachtvoer en zorgt voor bezigheid.
- Mondbescherming Stimuleer de speekselproductie om het maagzuur te neutraliseren.
- Graanvrij & Melassearm Ideaal voor alle paarden, ook bij stofwisselingsproblemen.
- Gewichtsbeheersing Veel volume voor heel weinig calorieën.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne, timoteegras, tarwestro (thermisch gereinigd), sojaolie, rietsuikerstroop (zeer klein beetje voor stofbinding). |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 7,1 MJ/kg |
| Energie (ME) | 5,7 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 8.5 % |
| Ruw vet | 2.5 % |
| Ruwe celstof | 30.0 % |
| Suiker | 8.0 % |
| Sterkte | 1.5 % |
Voedingsadvies (gebruik)
| Toepassing | Aanbevolen hoeveelheid |
|---|---|
| Als mengvoer | 0,5 kg per krachtvoermaaltijd door het muesli/pellets mengen. |
| Als aanvulling op ruwvoer | Max. 1 kilo per 100 kilo lichaamsgewicht per dag. |
Tip: Meng één tot twee handenvol DailyPlus direct door het voer in de voerbak. Een maatbeker is ongeveer 0,2 kg (heel licht volumineus voer).
Pavo DailyPlus | De structuurmix voor gezond voer
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 12 kilo |
Ideaal voor: Langere eettijden • Maaggezondheid • Voorkomen van schrokken • Bezig houden Meer kauwen, meer speeksel, meer welzijn.Is een hoogwaardige mix van verschillende ruwvoercomponenten, speciaal [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,50 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo DailyPlus | De structuurmix voor gezond voer
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 12 kilo |
Ideaal voor: Langere eettijden • Maaggezondheid • Voorkomen van schrokken • Bezig houden Meer kauwen, meer speeksel, meer welzijn.Is een hoogwaardige mix van verschillende ruwvoercomponenten, speciaal [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,50 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Een hoogwaardige mix van verschillende ruwvoercomponenten, speciaal ontwikkeld om onder het krachtvoer (muesli of brokken) te mengen. De grove structuur dwingt het paard om langzamer te eten en tot drie keer zoveel kauwen.
- Eet langer! Voorkomt slokdarmverstopping van krachtvoer en zorgt voor bezigheid.
- Mondbescherming Stimuleer de speekselproductie om het maagzuur te neutraliseren.
- Graanvrij & Melassearm Ideaal voor alle paarden, ook bij stofwisselingsproblemen.
- Gewichtsbeheersing Veel volume voor heel weinig calorieën.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne, timoteegras, tarwestro (thermisch gereinigd), sojaolie, rietsuikerstroop (zeer klein beetje voor stofbinding). |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 7,1 MJ/kg |
| Energie (ME) | 5,7 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 8.5 % |
| Ruw vet | 2.5 % |
| Ruwe celstof | 30.0 % |
| Suiker | 8.0 % |
| Sterkte | 1.5 % |
Voedingsadvies (gebruik)
| Toepassing | Aanbevolen hoeveelheid |
|---|---|
| Als mengvoer | 0,5 kg per krachtvoermaaltijd door het muesli/pellets mengen. |
| Als aanvulling op ruwvoer | Max. 1 kilo per 100 kilo lichaamsgewicht per dag. |
Tip: Meng één tot twee handenvol DailyPlus direct door het voer in de voerbak. Een maatbeker is ongeveer 0,2 kg (heel licht volumineus voer).
Gerelateerde producten
24,27 €
incl. 3% BTW
23,24 €
incl. 3% BTW
25,75 €
incl. 3% BTW
18,26 €
incl. 3% BTW
27,43 €
incl. 3% BTW




















