Super voor: Alle paardentypen • Basisvoorziening • Voer zonder haver • Vitale gezondheid
De solide basis voor de dagelijkse vitaliteit van je paard.
Dit is een erg smakelijke basismuesli waarin bewust geen haver is verwerkt. Het is ontwikkeld om recreatie- en sportpaarden die licht worden getraind van alle belangrijke vitamines en mineralen te voorzien, zonder ze onnodig „opgewonden“ te maken. Door de vlokkige structuur wordt het kauwen gestimuleerd, wat de spijsvertering bevordert.
Dit is een erg smakelijke basismuesli waarin bewust geen haver is verwerkt. Het is ontwikkeld om recreatie- en sportpaarden die licht worden getraind van alle belangrijke vitamines en mineralen te voorzien, zonder ze onnodig „opgewonden“ te maken. Door de vlokkige structuur wordt het kauwen gestimuleerd, wat de spijsvertering bevordert.
Of je het nu als alleen krachtvoer geeft of ter aanvulling op graan – Pavo Cerevit biedt een gebalanceerde mix die in de dagelijkse behoefte voorziet en zorgt voor een glanzende vacht en een goede conditie.
Waarom zou je dit spul gebruiken?
- Hefvrije receptuur: Ideaal voor paarden die gevoelig zijn voor haver of rustig moeten blijven.
- Volwaardige mineralisatie Bevat alle essentiële vitamines en sporenelementen voor een sterke gezondheid.
- Hey gast, Ook super geschikt voor kieskeurige paarden.
- Natuurlijke energie: Geeft matige energie uit kwalitatieve granen (gerst & maïs).
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne, gerstevlokken, tarwemeel, speltkaf, tarwe, maïsvlokken, rietsuikermelasse, erwtenvlokken, sojaolie, calciumcarbonaat, natriumchloride (zout), magnesiumoxide, monocalciumfosfaat. |
| Voedingsstoffengehalte | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 10,8 MJ/kg |
| Energie (ME) | 9,1 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 12 % |
| Ruw vet | 4 % |
| Ruwe celstof | 14 % |
| Ruwe as | 8 % |
| Sterkte | 27 % |
| Suiker | 4 % |
| Calcium | 1.2 % |
| Fosfor | 0.4 % |
| Magnesium | 0.4 % |
| Natrium | 0.4 % |
| Kalium | 1.2 % |
| Toevoegingen per kg | Hoeveelheid |
|---|---|
| Vitamine A | 7.590 IE |
| Vitamine D3 | 2.025 IE |
| Vitamine E | 400 IE (totaal) |
| Vitamine K3 | 3 mg |
| Vitamine B1 | 18 mg |
| Vitamine B2 | 12 mg |
| Vitamine B6 | 10 mg |
| D-biotine (B8) | 255 mcg |
| Foliumzuur (B11) | 7 mg |
| Niacinamide | 25 mg |
| Pantotheenzuur | 17 mg |
Voedingsadvies
| belasting | Dosering per 100 kg lichaamsgewicht |
|---|---|
| Conservatie / Licht werk | ongeveer 200 – 300 g |
| Gemiddeld werk | ongeveer 300 – 600 g |
Pavo Cerevit | De bewezen havervrije basis-muesli
Categorieën: Paardenvoer, Muesli, Goederen in zakken, 1,50 of 3 € korting per zak
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: Alle paardentypen • Basisvoeding • Havervrije voeding • Vitale gezondheid De solide basis voor de dagelijkse vitaliteit van uw paard. Het is een zeer smakelijk basis-muesli, dat [...]
18,25 €
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,22 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit product delen?
Pavo Cerevit | De bewezen havervrije basis-muesli
Categorieën: Paardenvoer, Muesli, Goederen in zakken, 1,50 of 3 € korting per zak
18,25 €
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 15 kilo |
Ideaal voor: Alle paardentypen • Basisvoeding • Havervrije voeding • Vitale gezondheid De solide basis voor de dagelijkse vitaliteit van uw paard. Het is een zeer smakelijk basis-muesli, dat [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 1,22 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Dit product delen?
Super voor: Alle paardentypen • Basisvoorziening • Voer zonder haver • Vitale gezondheid
De solide basis voor de dagelijkse vitaliteit van je paard.
Dit is een erg smakelijke basismuesli waarin bewust geen haver is verwerkt. Het is ontwikkeld om recreatie- en sportpaarden die licht worden getraind van alle belangrijke vitamines en mineralen te voorzien, zonder ze onnodig „opgewonden“ te maken. Door de vlokkige structuur wordt het kauwen gestimuleerd, wat de spijsvertering bevordert.
Dit is een erg smakelijke basismuesli waarin bewust geen haver is verwerkt. Het is ontwikkeld om recreatie- en sportpaarden die licht worden getraind van alle belangrijke vitamines en mineralen te voorzien, zonder ze onnodig „opgewonden“ te maken. Door de vlokkige structuur wordt het kauwen gestimuleerd, wat de spijsvertering bevordert.
Of je het nu als alleen krachtvoer geeft of ter aanvulling op graan – Pavo Cerevit biedt een gebalanceerde mix die in de dagelijkse behoefte voorziet en zorgt voor een glanzende vacht en een goede conditie.
Waarom zou je dit spul gebruiken?
- Hefvrije receptuur: Ideaal voor paarden die gevoelig zijn voor haver of rustig moeten blijven.
- Volwaardige mineralisatie Bevat alle essentiële vitamines en sporenelementen voor een sterke gezondheid.
- Hey gast, Ook super geschikt voor kieskeurige paarden.
- Natuurlijke energie: Geeft matige energie uit kwalitatieve granen (gerst & maïs).
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Luzerne, gerstevlokken, tarwemeel, speltkaf, tarwe, maïsvlokken, rietsuikermelasse, erwtenvlokken, sojaolie, calciumcarbonaat, natriumchloride (zout), magnesiumoxide, monocalciumfosfaat. |
| Voedingsstoffengehalte | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 10,8 MJ/kg |
| Energie (ME) | 9,1 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 12 % |
| Ruw vet | 4 % |
| Ruwe celstof | 14 % |
| Ruwe as | 8 % |
| Sterkte | 27 % |
| Suiker | 4 % |
| Calcium | 1.2 % |
| Fosfor | 0.4 % |
| Magnesium | 0.4 % |
| Natrium | 0.4 % |
| Kalium | 1.2 % |
| Toevoegingen per kg | Hoeveelheid |
|---|---|
| Vitamine A | 7.590 IE |
| Vitamine D3 | 2.025 IE |
| Vitamine E | 400 IE (totaal) |
| Vitamine K3 | 3 mg |
| Vitamine B1 | 18 mg |
| Vitamine B2 | 12 mg |
| Vitamine B6 | 10 mg |
| D-biotine (B8) | 255 mcg |
| Foliumzuur (B11) | 7 mg |
| Niacinamide | 25 mg |
| Pantotheenzuur | 17 mg |
Voedingsadvies
| belasting | Dosering per 100 kg lichaamsgewicht |
|---|---|
| Conservatie / Licht werk | ongeveer 200 – 300 g |
| Gemiddeld werk | ongeveer 300 – 600 g |
Gerelateerde producten
16,40 €
incl. 3% BTW
van 41,20 €
incl. btw
36,36 €
incl. 3% BTW
7,02 €
incl. 3% BTW
van 13,39 €
incl. btw






















