Bbestaat uit gereinigde witte haver van topkwaliteit. Wit HAVEr onderscheidt zich van gele haver door een hoger hectolitergewicht en een zeer goede verteerbaarheid. HAVEr is de klassieker in de paardensport als het gaat om het snel leveren van beschikbare energie aan paarden voor intensieve trainingen of wedstrijden.
- Snelle energie Zorgt voor direct beschikbare energie voor explosieve kracht en snelheid.
- Hoogste zuiverheid Stofvrij en meerdere keren schoongemaakt – goed voor je longen en je spijsvertering.
- Topkwaliteit Hoog litergewicht zorgt voor veel voedingswaarde per portie.
- Individuele rantsoen: Geeft je de mogelijkheid om het energieniveau precies te regelen, afhankelijk van de trainingsfase.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| 100% Witte haver (gezuiverd). |
| Analytische componenten | Hoeveelheid (ca.) |
|---|---|
| Ruw eiwit | 11,0 % |
| Ruw vet | 5,0 % |
| Ruwe celstof | 10,0 % |
| Sterkte | 40,0 % |
| Energie (DE) | 12,0 MJ/kg |
Voedingsadvies
| Toepassingsgebied | Elke dag mengen |
|---|---|
| Aanvulling op het complete voer | 0,5 kg – 2,0 kg (afhankelijk van de klus) |
| Maximale hoeveelheid | Niet meer dan 1,0 kg per maaltijd |
Belangrijk: Omdat haver een enkelvoudig voeder is, moet bij hogere hoeveelheden worden gelet op voldoende mineralisering (bijvoorbeeld met Pavo Vital). Een maatbeker bevat ongeveer 0,5 kg haver.
Pavo White Oats | Hoogwaardige witte haver van topkwaliteit
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: sportpaarden • Toevoeging aan krachtvoer • Explosieve energie • Enkelvoudig voermiddel De pure energiebron voor maximale prestaties. Bestaat uit gezuiverde witte haver van topkwaliteit. Vergeleken met [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 0,99 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo White Oats | Hoogwaardige witte haver van topkwaliteit
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: sportpaarden • Toevoeging aan krachtvoer • Explosieve energie • Enkelvoudig voermiddel De pure energiebron voor maximale prestaties. Bestaat uit gezuiverde witte haver van topkwaliteit. Vergeleken met [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 0,99 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Bbestaat uit gereinigde witte haver van topkwaliteit. Wit HAVEr onderscheidt zich van gele haver door een hoger hectolitergewicht en een zeer goede verteerbaarheid. HAVEr is de klassieker in de paardensport als het gaat om het snel leveren van beschikbare energie aan paarden voor intensieve trainingen of wedstrijden.
- Snelle energie Zorgt voor direct beschikbare energie voor explosieve kracht en snelheid.
- Hoogste zuiverheid Stofvrij en meerdere keren schoongemaakt – goed voor je longen en je spijsvertering.
- Topkwaliteit Hoog litergewicht zorgt voor veel voedingswaarde per portie.
- Individuele rantsoen: Geeft je de mogelijkheid om het energieniveau precies te regelen, afhankelijk van de trainingsfase.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| 100% Witte haver (gezuiverd). |
| Analytische componenten | Hoeveelheid (ca.) |
|---|---|
| Ruw eiwit | 11,0 % |
| Ruw vet | 5,0 % |
| Ruwe celstof | 10,0 % |
| Sterkte | 40,0 % |
| Energie (DE) | 12,0 MJ/kg |
Voedingsadvies
| Toepassingsgebied | Elke dag mengen |
|---|---|
| Aanvulling op het complete voer | 0,5 kg – 2,0 kg (afhankelijk van de klus) |
| Maximale hoeveelheid | Niet meer dan 1,0 kg per maaltijd |
Belangrijk: Omdat haver een enkelvoudig voeder is, moet bij hogere hoeveelheden worden gelet op voldoende mineralisering (bijvoorbeeld met Pavo Vital). Een maatbeker bevat ongeveer 0,5 kg haver.
Gerelateerde producten
19,90 €
incl. 3% BTW
17,12 €
incl. 3% BTW
17,41 €
incl. 3% BTW
21,32 €
incl. 3% BTW
16,40 €
incl. 3% BTW






















