Een volwaardig 5mm-brokje, speciaal ontwikkeld voor paarden en pony's die lichte arbeid verrichten. Omdat recreatiepaarden vaak minder energie nodig hebben dan in veel krachtvoer zit, biedt BasicPlus een gematigde energiedichtheid.
- Glutenvrij Zorgt voor rust en kalmte in het dagelijks leven en tijdens het trainen.
- Lager eiwitgehalte Ontlast de stofwisseling en is ideaal voor makkelijk mestende paarden.
- Volwaardige vitamines Dekt helemaal in de dagelijkse behoefte aan vitamines en mineralen.
- Beste prijs-kwaliteitverhouding Topkwaliteit voor de dagelijkse basisvoeding.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Gerst / Tarovoer / Tarwe / Luzerne / Rietmelasse / Calciumcarbonaat / Natriumchloride (zout) / Magnesiumoxide / Sojaolie / Monocalciumfosfaat. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 10,4 MJ/kg |
| Energie (ME) | 8,8 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 11.5 % |
| Ruw vet | 3.5 % |
| Ruwe celstof | 11.0 % |
| Ruwe as | 8.5 % |
| Suiker | 5.0 % |
| Sterkte | 30.0 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Prestatieviveau | Elke dag mengen |
|---|---|
| Behoud | ongeveer 330 g |
| Licht werk | ongeveer 420 g |
Voorbeeld: Een paard van 600 kg bij lichte arbeid krijgt ongeveer 2.5 kg Pavo BasicPlus per dag.
Pavo BasisPlus | De betrouwbare allround brok
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: Vrije tijd paarden • Licht werk • Havervrije voeding • Volwaardige mineralisatie De solide basis voor een gezond en vitaal paardenleven. Is een volwaardige pellet van 5 mm, speciaal [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 0,89 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Pavo BasisPlus | De betrouwbare allround brok
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20 kilo |
Ideaal voor: Vrije tijd paarden • Licht werk • Havervrije voeding • Volwaardige mineralisatie De solide basis voor een gezond en vitaal paardenleven. Is een volwaardige pellet van 5 mm, speciaal [...]
incl. 3% BTW
Basisprijs 0,89 € / kg
| Verzenden van „zware pakketten“ BE | 5,65 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ FR | 9,16 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ AT | 12,38 € |
| Verzenden van „zware pakketten“ NL | 6,60 € |
Levertijd: tot 14 dagen
Een volwaardig 5mm-brokje, speciaal ontwikkeld voor paarden en pony's die lichte arbeid verrichten. Omdat recreatiepaarden vaak minder energie nodig hebben dan in veel krachtvoer zit, biedt BasicPlus een gematigde energiedichtheid.
- Glutenvrij Zorgt voor rust en kalmte in het dagelijks leven en tijdens het trainen.
- Lager eiwitgehalte Ontlast de stofwisseling en is ideaal voor makkelijk mestende paarden.
- Volwaardige vitamines Dekt helemaal in de dagelijkse behoefte aan vitamines en mineralen.
- Beste prijs-kwaliteitverhouding Topkwaliteit voor de dagelijkse basisvoeding.
Samenstelling & Ingrediënten
| grondstoffen |
|---|
| Gerst / Tarovoer / Tarwe / Luzerne / Rietmelasse / Calciumcarbonaat / Natriumchloride (zout) / Magnesiumoxide / Sojaolie / Monocalciumfosfaat. |
| Analytische componenten | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie (DE) | 10,4 MJ/kg |
| Energie (ME) | 8,8 MJ/kg |
| Ruw eiwit | 11.5 % |
| Ruw vet | 3.5 % |
| Ruwe celstof | 11.0 % |
| Ruwe as | 8.5 % |
| Suiker | 5.0 % |
| Sterkte | 30.0 % |
Voedingsadvies (per 100 kg lichaamsgewicht)
| Prestatieviveau | Elke dag mengen |
|---|---|
| Behoud | ongeveer 330 g |
| Licht werk | ongeveer 420 g |
Voorbeeld: Een paard van 600 kg bij lichte arbeid krijgt ongeveer 2.5 kg Pavo BasicPlus per dag.
Gerelateerde producten
19,41 €
incl. 3% BTW
36,36 €
incl. 3% BTW
30,85 €
incl. 3% BTW
van 41,20 €
incl. btw
7,02 €
incl. 3% BTW





















